MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Skärmar 14908145

nr 1490 8145

Skärmar

2 pcs. Oriental. Length: 86, height: 190 cm, wear, damages.

2 st. Orientaliska. Längd: 86, höjd: 190 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 800

Monday September 19 2022
at 18:20:37