MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Skärmar 14908145
nr 1490 8145
Skärmar
2 pcs. Oriental. Length: 86, height: 190 cm, wear, damages.
2 st. Orientaliska. Längd: 86, höjd: 190 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 800
Monday September 19 2022
at 18:20:37
700 kr